Zuzana Křováková

 

Narodila jsem ve znamení Vah, s Jupiterem na ascendentu, který září světlem znamení Lva.

S karmickým uzlem ketu v 9. domě nyní vyšší vědění, které jsem získávala v minulosti, předávám s radostí dál …

A zároveň se od Vás všech učím. Mnoho moudrého mně každý den učí také má dcera Amálka.

Po mnohaletém působení v podnikatelské sféře jsem se rozhodla proměnit svůj život ještě více k obrazu svému. A tak jsem i učinila 🙂

Dnes je má práce zároveň mým největším koníčkem. A také nekonečným zdrojem radosti a proudem situací milých pro srdce i mou duši. Kvality mého života tak stále stoupají výš a výš na žebříčku krásných pocitů, jedinečných prožitků a nezapomenutelných zážitků.

Touto cestou vedu i své klienty. Přidejte se! 🙂

Od dětství jsem inklinovala k umění, estetice a krásným věcem. Během své cesty životem jsem pochopila, že krásu můžeme mít kolem sebe, můžeme se obklopovat nádhernými věcmi, cestovat na překrásná místa tohoto světa... Nejcennějším ovšem je, pokud krásu objevíme a umíme prožívat a cítit denně uvnitř sebe. Toto různými metodami a technikami učím své klienty. Doprovázím je na pouti sebepoznání, na cestě k nim samotným. Podporuji je v jejich osobním rozvoji. Odkrývám a zpřístupňuji jejich zablokované energetické zdroje. Následně pak já sama zažívám ještě větší radost, uspokojení a vnitřní naplnění, když vidím, slyším, cítím, jak se jejich život a jeho prožívání mění k jejich představám. A to i přesto, že na začátku naší společné práce jsou pro mé klienty jejich představy, sny, touhy a přání, z jejich pohledu v jejich výchozí situaci zcela nepředstavitelné až nemožné. Ale všechno je možné, věřte mi! Vše může být ještě daleko lepší, než si teď vůbec umíme představit! Přeji všem z celého svého srdce i duše obohacující prožitkovou jízdu životem. A bude mi potěšením být i vašim osobním průvodcem, který vám vždy podá pomocnou ruku či záchranné lano na vaší cestě za krásami každodenního života.